Skaitykloje daugiau nei tūkst. Tai istorijos mokslo ir su juo susijusių disciplinų leidiniai. Informacijos paieškos klausimais konsultuoja dalyko . Skirtingais laikotarpiais statytuose pastatuose įsikūrusios skaityklos išsiskiria savitais. Danguolė Pugačiauskienė, Skirmantas Mičas Vartotojų aptarnavimo skyrius.
Istorijos šaltinių skaitykla.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Laisvalaikio skaitykla. Vilniaus universiteto biblioteka. Fizinių mokslų skaitykla. Technologijos mokslų skaitykla.
Gyvybės mokslų skaitykla. Fakulteto skaitykloje saugoma XIX a. Tai leidiniai iš dviejų Matematikos–gamtos fakultetų. VU bibliotekos retų spaudinių, rankraščių, grafikos ar muziejinių rinkinių.
Medicinos ir Geomokslų skaitykla. Išsamiau apie Religijų studijų ir tyrimų centro skaityklą. Prasidėjo vienas liūdniausių bibliotekos istorijos laikotarpių . Jame glūdi mūsų šalies mokslo, meno, kultūros šaknys.
Jono Krikštytojo ir Šv. Faktai apie svarbias visuomenės, kultūros ir valstybės istorijos asmenybes . Lietuvos istorijos instituto mokslo darbuotojos dr. Tai jei kada lankėtes VU , matėte, kad istorijos ten apstu. Tiek apstu, kad turistams ten įeiti kainuoja, o po Biblioteką ekskursijas veda tik paties VU gidai.
VU ir LII istorijos ir archeologijos mokslo krypties . Karjera prasideda nuo netikėto pokalbio: dvi VU KD sėkmės istorijos. Paklausti, o koks gi paprasčiausias būdas susirasti darbą, turbūt išvardytume tokią eigą: . Gardino valstybiniame istorijos ir archeologijos muziejuje saugoma dar viena Jurgiui Albini-. Ją sudarė: administracija, skaitykla , knygų saugojimo ir skolinimo skyrius,. ALMA MATER VILNENSIS: MITAI IR ISTORIJOS. KAIP VU KLINIKOS PRARADO VERTINGUS.
Užsukite į skaityklą ir jūs pamatysite, kas ką surado. XV ir XXI amžiai bei visa juos jungianti istorijos ženklų paletė. Spalvingą praeitį saugo įvairių laikotarpių sienų tapyba, metų užgrūdinti .
Saulėtekio slėnio, Strateginių studijų centro,. Jurgita Verbickienė skaitė paskaitą „Žydų paveldo tyrimai ir . Seminaras istorijos mokytojams „Nekilnojamojo kultūros paveldo.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą
Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.